Aktualności
Merry Christmas and a happy New Year!
Bożonarodzeniowe spotkanie
Niech ten świąteczny czas odmieni nas wszystkich.
Niech pokój nam w sercach zawita.
Niech pośpiech przy stole nie gości,
niech te święta będą pełne radości.
Niech razem z opłatkiem - uśmiechem się każdy podzieli,
byśmy w ten czas świąteczny byli prawdziwie weseli!Te słowa przyświecały tegorocznym obchodom w naszej szkole Świat Bożego Narodzenia. 19 grudnia, zgodnie z przyjętą tradycją, przy wspólnym Wigilijnym stole oraz przeżywaniu Jasełek spotkała się cała szkolna społeczność-uczniowie, rodzice, nauczyciele, emerytowani pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście.
Album fotograficzny: https://spwinda.edupage.org/album/
Wizyta w wiosce św. Mikołaja
10 grudnia 2014 r. uczniowie klas I –III naszej szkoły wraz z wychowawczyniami mieli okazję odwiedzić wioskę św. Mikołaja, która znajduje się w Centrum Aktywnego Wypoczynku Gwarek w Pięknej Górze. Przed wejściem do tego magicznego wejścia przywitały nas Elfy – pomocnicy św. Mikołaja.
Dzieci zostały podzielone na dwie grupy i ze swoimi Elfami – przewodnikami ruszyły do różnych komnat, w których czekało na nich mnóstwo atrakcji. W Cukierni Pani Mikołajkowej dzieci przygotowały świąteczne pierniki, w Elfim Teatrze wzięły udział w interaktywnym przedstawieniu, przeszły przez Gwiazdkowy Komin, Drogę Tradycji, wspaniale bawiły się na Gwiazdkowym Placu Zabaw. Niesamowite wrażenia pozostały po spotkaniu z samym Mikołajem w jego przepięknej komnacie.
Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe certyfikaty pomocników św. Mikołaja. Za pomocą balonów wysłaliśmy do niego list.
Był to dzień pełen atrakcji, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Z pewnością chętnie tam jeszcze wrócimy.
BL
Album fotograficzny: https://spwinda.edupage.org/album
Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną
W pierwszym tygodniu grudnia w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Wzięli w nim udział uczniowie klas I - VI szkoły podstawowej. Technika wykonania kartek była dowolna. Spośród wszystkich prac wybrano sześć najciekawszych. Zostaną one przesłane na adres sieci księgarni edukacyjno-językowych POLANGLO. Następnie zdjęcia prac zostaną opublikowane na stronie internetowej. Nagrodzone zostaną fotografie wybrane w głosowaniu przez internautów. Piękne kartki będzie można również podziwiać na wystawie w GOK w Barcianach.
Laureaci konkursu szkolnego:
1 Szymon Gastołek kl. 1
2 Dawid Szalkowski kl. 2
3 Bartek Baranowski kl. 3
4 Nikola Niska kl. 4
5 Martyna Szweda kl. 5
6 Adrianna Baranowska kl. 6
Album fotograficzny: https://spwinda.edupage.org/album/
"Artystyczne soboty " w Gminnym Ośrodku Kultury w Barcianach
Uczniowie naszej szkoły korzystają z oferty, którą zaproponował Gminny Ośrodek Kultury
w Barcianach i systematycznie uczestniczą w różnorodnych sobotnich zajęciach.
Zabawa andrzejkowa klas I-III
W dawnych czasach, pod koniec każdego roku, kiedy dni stawały się krótsze, a wieczory dłuższe, młodzież po pracy i nauce zbierała się w jednym domu, aby wspólnie śpiewać i bawić się. Jedne z ważniejszych spotkań odbywały się w wieczory poprzedzające imieniny Katarzyny i Andrzeja. Był to okres wróżb. Chłopcy wróżyli sobie 24 listopada w Katarzynki, a dziewczęta 29 w wigilię imienin Andrzeja. Z czasem katarynkowe wróżby zaniknęły, a tradycja andrzejek pozostała do dziś.
Aby pielęgnować tę tradycję 28 listopada w naszej szkole odbyła się ZABAWA ANDRZEJKOWA klas I-III. Organizatorem byli uczniowie klasy trzeciej z wychowawczynią Martą Niską. Zabawę prowadziły wróżki i magowie. Były losy z zawodami, wróżba z kolorów, cyfr, liter, kręcenie butelką, przekuwanie serc z imionami, ustawianie butów, poszukiwanie żony i męża z zawiązanymi oczami, a także wróżba w ciasteczku. Wszystkim wróżbom towarzyszyło zaklęcie:Hokus- pokus, wosku lanie, co ma stać się, niech się stanie.
Rytuały andrzejkowe przeplatane były tańcami, konkursami i różnymi zabawami. Konkurs tańca na gazecie wygrali Nina Gembal i Mikołaj Dziczek, natomiast konkurs na najbardziej wyszukany taniec wygrali Dominika Żelazna i Bartek Baranowski. Ponadto rodzice przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek. To był magiczny dzień pełen niespodzianek.
MN
Album fotograficzny: https://spwinda.edupage.org/album/
Wycieczka do fabryki bombek
W piątek 28 listopada br. wychowankowie przedszkola „Muchomorek” oraz zerówki odwiedzili fabrykę bombek w Kętrzynie. Dzieci poznały historię powstania bombek oraz etapy ich tworzenia: dmuchanie szkła, srebrzenie, malowanie i ozdabianie. Każdy z wielkim zainteresowaniem obserwował jak nadaje się różne kształty bombkom, tak aby powstały: szyszki, bałwanki, kule.
Na zakończenie dzieci brały udział w warsztatach plastycznych polegających na własnoręcznym malowaniu bombek, które zabrały ze sobą na pamiątkę.
JB
Album fotograficzny: https://spwinda.edupage.org/album/
Międzyszkolny Konkurs „Mam Talent” w GOK Barciany
Nasi uczniowie godnie reprezentowali Zespół Szkół w Windzie w przeglądzie artystycznym, który miał miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Barcianach 21 listopada.
"Mały Książę" w naszej szkole
Aktorzy Studia Artystycznego „Magik” z Białegostoku zaprezentowali w naszej szkole sceniczną wersję opowieści Antoine de Saint- Exuperego „Mały Książę”.
Historia przybysza z malutkiej planety, który przekracza granice między światem realnym a sferą niezwykłości, zainteresowała zarówno młodszą jak i starszą publiczność.
Scenariusz oparty na najważniejszych wątkach z książki, wzbogacony współczesną muzyką i scenografią zawierającą najcenniejsze sentencje z utworu sprawił, że wszyscy widzowie bacznie obserwowali koleje losu Małego Księcia, który podczas swej wędrówki dorastał do prawdziwej przyjaźni i odpowiedzialności za drugiego człowieka.
Przegląd artystyczny "Mam Talent"
Dzień 12 listopada w naszej szkole był wyjątkowo urozmaicony. Jedną z atrakcji był przegląd artystyczny „Mam Talent”.
Do zmagań konkursowych zgłosiło się 15 wykonawców, toteż trudny wybór miała komisja, która oceniała popisy artystyczne uczniów.
W jury obok dyrekora szkoły Iwony Spodyniuk zasiedli polonistka Justyna Baluta oraz ksiądz Stanisław Sienicki. Po prezentacjach cieszących się dużym zainteresowaniem publiczności komisja orzekła, że szkołę w gminnym przeglądzie „Mam talent” 21 listopda będą reprezentowali uczniowie:
W kategorii kl. I-III sp°Wiktor Żejmo- uczeń klasy II – taniec breakdance
°Nataniel Łukasiewicz- uczeń kl. I- gra na keyboardzie
poza konkursem- Szymon Gastołek- uczeń klasy I- gra na keyboardzie)w kategorii kl. IV-VI sp
° Wiktoria Kamińska- uczennica kl. IV- śpiew ( piosenka Ewa Farna- „Bez łez”)-
° Adrianna Baranowska- uczennica kl. VI- śpiew (piosenka zespołu „Dżem”- „Do kołyski”)
w kategorii kl. I-III g
°Wiktoria Ślipek – uczennica kl. IIG- śpiew ( piosenka Leonarda Cohena- “Hallelujah”° Zespół „Bez nazwy”, w składzie: Radosław Sowa, Kamil Siok, Bartosz Błażewicz)- RAP
Narodowe Święto Niepodległości
Narodowe Święto Niepodległości, obchodzone co roku dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości (11 listopada 1918 roku), po 123 latach niewoli pod zaborami Rosji, Prus i Austrii, jest jedną z najważniejszych uroczystości państwowych w Polsce.
Celebrowane od 1920 r., tajnie nawet w okupowanej Polsce podczas II wojny światowej, w 1945 r. zostało zastąpione innym świętem, obchodzonym 22 lipca w rocznicę ogłoszenia Manifestu Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego w 1944 r., który praktycznie wprowadził ustrój komunistyczny w kraju. W pierwotnym kształcie święto przywrócono dopiero po przemianach ustrojowych w 1989 r.
Choć rangę państwową 11 listopada zyskał dopiero w 1937 r., w czasach II Rzeczypospolitej obchodzono go wyjątkowo uroczyście. Przez ulice miast przechodziły defilady paradnie ubranych wojsk, odbierane przez wodza państwowego marszałka Józefa Piłsudskiego (uznawanego za ojca niepodległej Polski).
Od 24 lat Narodowe Święto Niepodległości znów obchodzone jest przez Polaków wyjątkowo uroczyście, a teatrem głównych obchodów jest plac Piłsudskiego, na którym, jak w czasach II Rzeczypospolitej, odbywają się uroczystości z udziałem najwyższych władz państwowych, przyznawane są odznaczenia wojskowe i awanse. Dla wielu Polaków to dzień zadumy nad historią i okazja do wyrażenia uczuć patriotycznych.
Z okazji tego doniosłego wydarzenia, w środę 12 listopada w naszej szkole dobył się uroczysty apel. Uczniowie klasy IV zaprezentowali montaż słowno-muzyczny pt. ,,Barwy mojej ojczyzna” , podczas którego przypomnieli najważniejsze wydarzenia historyczne związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Program artystyczny przygotowała nauczycielka historii Anna Onopa.
Album fotograficzny: https://spwinda.edupage.org/album/
Dzień Edukacji Narodowej 2014
We wtorek 14 października w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów oraz obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli radni, przedstawiciele Straży Granicznej w Barcianach, Nadleśnictwa Srokowo, Koła Łowieckiego „Kaczor” w Kętrzynie, Rady Rodziców, byli pracownicy szkoły oraz rodzice.
Akademię poprzedził program artystyczny pt. „W Królestwie Szkołolandii” w wykonaniu najmłodszych przygotowany przez wychowawczynię Urszulę Dziadyk-Ruś. Następnie dwudziestu maluchów złożyło uroczyste ślubowanie. Pierwszoklasiści przysięgali postępować uczciwie, kochać ojczyznę oraz strzec honoru i dobrego imienia szkoły. Ślubowanie złożyli również ich rodzice. Aktu pasowania dokonała dyrektor Zespołu Szkół w Windzie Iwona Spodyniuk.
Iwona Spodyniuk podziękowała także nauczycielom i pracownikom obsługi za wykonaną pracę, życzyła gronu pedagogicznemu satysfakcji, sukcesów i wytrwałości a uczniom dobrych wyników w nauce. Do życzeń dołączyli się również zaproszeni goście, którzy przekazali wychowankom liczne podarunki.
W dalszej części ceremonii odbył się program artystyczny, w którym szóstoklasiści i uczniowie klasy drugiej gimnazjum pokazali w formie satyry „szkolną rzeczywistość”. Przedstawienie zrealizowały Małgorzata Kłaczko-Dyjas i Justyna Baluta.
Album fotograficzny:https://spwinda.edupage.org/album/
Międzynarodowy Dzień Języków Obcych
26 września świętujemy Międzynarodowy Dzień Języków Obcych ustanowiony w 2001 r. przez Radę Europy. Celem tego święta jest szerzenie wiedzy na temat języków używanych na naszym kontynencie, wspieranie różnorodności językowej i kulturowej, a także zachęcanie do uczenia się języków obcych. W samej Europie, oprócz 24 języków urzędowych, istnieje około 60 języków regionalnych oraz ponad 175 języków, którymi posługują się migranci.
W tym dniu w naszej szkole odbyły się projekcje bajek w języku angielskim. Przedszkolaki oraz wychowankowie oddziału zerowego obejrzeli bajkę pt. ,,Puss in boot”, uczniowie klas I – III ,,The Cracow Dragon” a uczniowie klas IV - VI film ,,The Snow Queen”.
Następnie w sali gimnastycznej przedstawiciele poszczególnych klas zaprezentowali poezję w języku angielskim. Wiersze charakteryzowały się różnorodnością – od prostych rymowanek do utworów refleksyjnych. Gimnazjaliści sięgnęli również do twórczości poetyckiej najwyższych lotów - ,,Romea i Julii” Szekspira oraz ,,Eugeniusza Oniegina” Puszkina.
Dzieci wraz z wychowawcami brały udział w kalamburach oraz w konkursie sentencji łacińskich. Odbył się również konkurs na najciekawszy plakat. Po podliczeniu głosów pierwsze miejsce przypadło kladie II, drugie miejsce przypadło IV a trzecie V. Organizatorem imprezy byli nauczyciele języków obcych.
Album fotograficzny: https://spwinda.edupage.org/album/
SPOTKANIE Z POLICJANTEM
22 września w naszej szkole pojawił się Pan Policjant asp.szt. Zbigniew Stanicki. Od samego rana czekali na niego uczniowie klas O-III. Trzecioklasiści przygotowali z tej okazji inscenizację pt. „Wszystkie znaki, dają znaki”.
Dzieci miały okazję tego dnia porozmawiać z policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się podczas jazdy rowerem. Pan policjant uczulił także uczniów, aby zawsze pamiętali o zapinaniu pasów podczas podróży samochodem. Przypomniał, że przywilej jazdy na przednim siedzeniu samochodu dotyczy tylko tych, którzy mają ukończone
12 lat. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe.
Dzieci odpowiadały na zadawane pytania, wykazały się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podawały liczne przykłady niewłaściwego zachowania się.
"Jesienny las wita nas"
24 września klasy I , II i III wybrały się z wychowawczyniami Paniami- Ulą, Bożeną
i Martą na wycieczkę do lasu w Osikowie. Pogoda była piękna, a las - prześliczny, mienił się pełną barwą ciepłych, jesiennych kolorów. Na leśnym parkingu czekała na nas Pani Irena Dziadoń, leśnik Nadleśnictwa Srokowo.
Przeprowadziła dzieci leśną ścieżką dydaktyczną, opowiadając o warstwach lasu, zwierzętach tam żyjących, o zasobach leśnych, użytkowaniu lasu oraz zmianach zachodzących w leśnej przyrodzie jesienią. Pokazywała różne gatunki drzew, krzewów i innych roślin, a także ich nasiona. Ogromną atrakcją był 250-letni pomnik przyrody- dąb Ludwik .Dzieci zbierały po drodze skarby do kącików przyrody i słuchały odgłosów lasu. Uczniowie klasy III, Bartek i Ola napełnili swoje kosze grzybami. Kolejną lekcją było rozpoznawanie grzybów jadalnych. Wycieczka zakończyła się ogniskiem z pysznymi kiełbaskami oraz zabawami na leśnym parkingu.
Narodowe Czytanie "Trylogii" H. Sienkiewicza
Prezydent Rzeczpospolietj Polskiej, Bronisław Komorowski, zainicjował przed dwoma laty Narodowe Czytanie. W tym roku, 6 września, Polacy pochylili się nad "Trylogią" H. Sienkiewicza.
Biblioteka szkolna również przyłączyła się do tej akcji, zapraszając na wspólne czytanie fragmentów dzieł naszego noblisty.
Najstarsi uczniowie szkoły podstawowej i uczniowie gimnazjum zostali zaproszeni do zaimprowizowanego muzuem w Woli Okrzejskiej, miejsca urodzenia
H. Sienkiewicza.
Kustosz, Jakub Całkowski, oprowadził zebranych poprzez życie i twórczość autora "Trylogii". W trakcie "wycieczki" można było obejrzeć fragmenty filmów "W pustyni i w puszczy" i "Quo vadis", wysłuchać ścieżki dźwiękowej z filmów "Ogniem i mieczem"oraz "Pan Wołodyjowski", a także zapoznać się z obszernymi fragmentami "Potopu".
Niemal godzinne spotkanie przygotowane przez uczniów kl. VI i kl.V pod okiem Aliny Jasionek i Małgorzaty Kłaczko – Dyjas przybliżyło uczniom sylwetkę pisarza, a wspólne słuchanie było okazją do bliższego zapoznania się z Sienkiewiczowskimi bohaterami.
Zmiana godzin odwozów po lekcjach
Z powodu przekroczenia dopuszczalnej liczby uczniów w autobusie szkolnym, od 8 września nastąpi zmiana w odwozach dzieci po lekcjach.
Odjazdy uczniów ze szkoły
od 8 września 2014r
13:00 – Markławka, Rodele, Dębiany, Ogródki, Wikrowo, Niedziały,
13:45 – Podławki, Kiemławki Małe, Kiemławki Wielkie, Kąpławka,
14:35 – Skierki, Staniszewo, Rowy, Moruny, Winda Kolonia,
15:10 – Markławka, Rodele, Dębiany, Ogródki, Wikrowo, Niedziały,
16:00 - Podławki, Kiemławki Małe, Kiemławki Wielkie, Kąpławka,
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
W poniedziałek dla 4,7 miliona uczniów i 668 tys. nauczycieli rozpoczął się nowy rok szkolny 2014/2015. Około 550 tys. uczniów - jak szacuje MEN - rozpoczęło naukę w I klasach szkół podstawowych, wśród nich ponad 190 tys. sześciolatków.
Minister edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska ogłosiła, że rok szkolny 2014/2015 będzie "Rokiem szkoły zawodowców". Od kilku lat Ministerstwo Edukacji Narodowej nadaje hasła kolejnym latom szkolnym, zwracając uwagę na kwestie, które w danym roku powinny być priorytetem - w tym roku taki status ma mieć szkolnictwo zawodowe.
W naszej placówce obecnych na apelu uczniów, rodziców oraz nauczycieli przywitała dyrektor szkoły Iwona Spodyniuk. Przeczytała ona list Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka do uczniów z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Uczniom, nauczycielom i rodzicom życzyła samych sukcesów , wytrwałości i dni pełnych uśmiechu.
Po zakończonym apelu uczniowie rozeszli się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.
Album fotograficzny:https://spwinda.edupage.org/album/
Plan lekcji
Nr
0
I
II
III
IV
V
VI
IG
IIG
IIIG
I. Spodyniuk
U. Dziadyk-Ruś
B. Lilienthal
M. Niska
A. Onopa
A. Jasionek
M. Kłaczko-Dyjaz
D. Staruch-Wilamowska
J. Baluta
E. Piotrowska
Poniedziałek
WDŻ- Inf.
1
+
+
+
+
W-f
J. polski- 4
J. rosyjski- 8
Geografia- 6
Biologia- Inf.
Matematyka- 5
2
+
+
+
+
Przyroda - Inf
J., rosyjski- 8
J. polski - 4
Matematyka- 5
Geografia- 6
W-f
3
+
+
+
+
J. rosyjski- 8
W-f
Historia- 6
Chemia- Inf.
Matematyka- 5
J. polski- 4
4
+
J. angielski
+
+
Matematyka- B
Muzyka- 6
Przyroda- Inf.
J. rosyjski- 8
J. polski - 4
Chemia- 5
5
+
J.angielski
+
Matematyka- B
Przyroda- Inf.
W-f
J. polski- 4
Chemia- 8
J. angielski- 5
6
J. angielski- 8
Matematyka- B
W-f
J. rosyjski-5
Fizyka- Inf.
7
J. angielski- Inf.
W-f
Technika-B
Wtorek
WDŻ
1
+
+
+
J. angielski
J. polski -4
Matematyka- B
Plastyka
Historia- 6
Fizyka- Inf.
Matematyka- 5
2
+
+
+
+
J. angielski - 8
J. polski- 4
Przyroda- Inf.
J. polski -B
Matematyka- 5
Historia-6
3
+
+
Zaj. komp.
+
Przyroda-Inf
W-f
J. polski -4
J. polski - B
Historia- 6
J. angielski - 5
4
+
+
+
Religia
W-f
Przyroda- Inf.
Matematyka- B
Matematyka- 5
WOS- 6
J. polski- 4
5
0
+
Religia
+
Historia - 6
Technika- B
W-f
J. angielski- 5
J. polski - 4
Fizyka Inf.
6
Matematyka- B
Religia- 4
Muzyka- 6
W-f
J. angielski- 5
Zaj. artystyczne
7
Technika- B
Religia- 4
W-f
Środa
WDŻ
1
Religia
+
+
J. rosyjski- B
J. angielski- 8
J. polski- 4
Fizyka- Inf.
Historia- 6
Matematyka- 5
2
J. angielski
+
+
Przyroda- Inf.
J. polski- 4
J. rosyjski- B
J. polski- 8
Matematyka- 5
Historia- 6
3
+
J. angielski
+
J. polski- 4
J. rosyjski- 8
Przyroda- Inf.
J. angielski- 5
J. polski- B
WOS- 6
4
+
Religia
+
Muzyka- 6
W-f
Matematyka- B
Muzyka - 4
J. angielski - 5
J. rosyjski- 8
5
W-f
Matematyka- B
Religia- 4
Plastyka
J. rosyjski- 8
Biologia- Inf.
6
informatyka
Matematyka- B*
Biologia- 8
Religia-4
W-f
7
W-f
Godz-wych-8
Czwartek
1
+
+
+
+
J. angielski- 8
Matematyka- B
J. polski-4
Geografia-6
Biologia- Inf.
J. angielski -5
2
+
+
+
+
J. angielski- 8
Historia- 6
J. polski- 4
J. rosyjski- B
Fizyka- Inf.
Matematyka- 5
3
+
+
+
J. angielski
J. polski- 4
Przyroda- Inf.
Matematyka- B
Matematyka- 5
J. polski - 6
Zaj. artystyczne
4
+
+
+
+
J. polski - 4
J. angielski- 8
Matematyka- B*
Historia- 6
J. angielski- 5
J. polski- Inf.
5
+
J. rosyjski- 8
J. polski- 4
J. angielski- Inf.
J. angielski- 5
W-f
Religia- 6
6
J. polski- 4
W-f
Religia- 6c
Informatyka
Matematyka *- 5
7
Godz-wych- 4
W-f
Religia-6
EDB- 8
Piątek
1
+
+
+
+
Religia-8
W-f
J. polski- 4
J. polski- 6
Matematyka- 5
Technika- B
2
+
+
+
Religia
W-f
J. polski - 4
Matematyka- B
Matematyka-5
Chemia-8
J. polski-6
3
+
Religia
+
+
Polski -4
Matematyka-B
Historia-6
Godz- wych-5
J. polski-8
Chemia-Inf
4
+
+
+
+
Matematyka-4
Religia
W-f
Informatyka
Godz-wych- 8
Geografia- 6
5
+
+
+
+
Godz-Wych- 6
Godz-wych- B
J. angielski-8
Religia-4
W-f
J. polski *- Inf
6
Plastyka
Informatyka
Technika- B
W-f
Religia-4
7
Religia-4
Plastyka
Informatyka
W-f
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
8.30 Msza Święta;
9.15 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015-w zależności od pogody-dziedziniec szkoły lub sala gimnastyczna;
9.30 Spotkanie w klasach z wychowawcami;
kl. "0" - I.Spodyniuk
kl. I - U. Dziadyk-Ruś
kl. II - B. Lilienthal
kl. III - M Niska
kl. IV - A.Onopa
kl. V - A. Jasionek
kl. VI - M. Kłaczko-Dyjas
kl. IG - D. Staruch -Wilamowska
kl. IIG - J.Baluta
kl. IIIG - E.Piotrowska
Po spotkaniu w klasach odwozy do domu.
Archiwum Aktualności